Masaż Ma-uri


Masaż Ma-uri wywodzi się z najstarszej na świecie, polinezyjskiej techniki uzdrawiania. Ma-uri oznacza dosłownie energię ziemi.

Masaż Ma-uri

Masaż Ma-uri wywodzi się z najstarszej na świecie, polinezyjskiej techniki uzdrawiania. Ma-uri oznacza dosłownie energię ziemi. Trudno jest go porównywać do innych masaży, ponieważ różni się zarówno techniką, jak i też celem.

Służy relaksowi, zlikwidowaniu stresu i jego skutków, ale również wprowadza harmonię w ciało i duszę. Terapeuta intuicyjnie za pomocą rąk odnajduje bolące miejsca i odblokowuje energię w nich zablokowaną, aby mogła ona swobodnie przepływać przez ciało.

Ma-uri jest połączeniem masażu z elementami tańca, a podczas jego trwania pacjent wsłuchuje się w odpowiednio dobraną muzykę, która uspokaja i pomaga się zrelaksować. Masaż pozwala dotrzeć do głęboko skrywanych emocji i uwolnić je.

Często podczas zabiegu pacjenci nagle zaczynają śmiać się, płakać lub nawet krzyczeć. Jest to oznaką całkowitego przełamania blokad co prowadzi do uwolnienia od stresu oraz tłumionych uczuć i pozwala wrócić do zdrowia.

Masaż wspomaga również oczyszczenie organizmu ze złogów i toksyn oraz łagodzi uporczywe dolegliwości układu krążenia, oddechowego, kostno – mięśniowego i nerwowego.

Jest bardzo skuteczny w pozbywaniu się lęków, stresów i depresji oraz sprawia, że pacjenci zyskują mnóstwo energii do działania. Terapeuta przed zabiegiem stara się poznać intencję z jaką dana osoba zwraca się do niego, aby móc podczas masażu skupić na tym swoją uwagę.

Może to być problem z podjęciem osobistej czy zawodowej decyzji, wsłuchanie się w siebie czy uwolnienie od lęków i wewnętrznych blokad. O tym jakie będą efekty masażu decyduje klient, jego duchowe zaangażowanie i gotowość na zmiany.